Quote Originally Posted by Nwill135 View Post
I use flavordrops from myprotein. I also use their unflavored whey isolate. They always have deals and can get 11 lbs for $66. Not bad for 200 servings.

I mix mine up with almond milk, a little heavy whipping cream, and a couple flavor drops. They have tons of flavors and they are like $5-$6 bucks a bottle.
I’ll check them out thanks


Sent from my iPhone using Tapatalk